Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł nieczynne stoisko handlowe w jednej z jeleniogórskich galerii. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 13 tysięcy złotych.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w ciągu minionego weekendu dopuścił się kilkunastu kradzieży. Okradł nieczynne stoisko handlowe w jednej z jeleniogórskich galerii. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 13 tysięcy złotych. Były to kosmetyki i perfumy.

Pokrzywdzony kiedy po weekendzie wrócił pracy zorientował się, że jego stoisko zostało okradzione. O zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o nagrania z kamer monitoringu oraz na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali, a następnie zatrzymali 32-latka podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem.

-Teraz 32-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – podinspektor Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.