„Wiedeńskiej Operetki Czar: Wielka sława to nie żart” to propozycja na spędzenie sobotniego wieczoru, 14 stycznia. W prezentowanej gali usłyszeć będzie można najsłynniejsze arie i duety miłosne m.in.: kuplety Barinkaya z operetki „Baron Cygański”, z „Wesołej wdówki” – J.Straussa, kuplety Adeli z operetki „Zemsta Nietoperza” – J. Straussa, aria Boniego z operetki „Księżniczka Czardasza” – Imre Kálmána, „Czardasz Sylvi” z operetki „Hrabina Marica” – Imre Kálmána, „Duet Barcelona” z operetki „Clivia” – Nico Dostal, „Mieć kochanek choćby 100” z operetki „Paganini” – F.Lehara i wiele innych. 

Wystąpią artyści: Romuald Spychalski (tenor), Przemysław Radziszewski (tenor), Anna Spychalska (mezzosopran), Sylwia Nowicka (sopran) oraz Marcin Janiszewski (fortepian). Koncert poprowadzi Krystyna Pietranek-Kulis. Po koncercie spotkanie z artystami, rozmowy, wspólne zdjęcia i podpisywanie płyt.

Gala operetkowa odbędzie się w Jeleniogórskie Centrum Kultury, Sala Widowiskowa, (ul. Bankowa 28/30) o godz. 17:00 – 19:00. Bilety w cenie 95 zł.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.