Wakacyjna promocja na zakup paliw na stacjach Orlenu została przedłużona do połowy września. Lotos przybił tę ofertę i podwoił stawkę.

„W okresie wakacyjnym wszyscy użytkownicy naszego programu lojalnościowego mogli taniej zatankować na stacjach Orlen. Widzimy, że trudna sytuacja na rynkach energetycznych w Europie nie została ustabilizowana, dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu promocji o kolejne dwa tygodnie. Wykorzystując dostępne mechanizmy rynkowe, przy aktywnym wsparciu rządu staraliśmy się i dalej robimy wszystko, aby zapewnić klientom jak najniższe ceny paliw na stacjach (…)” – podkreślił w komunikacie spółki prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Na stacjach Orlen do 15 września

Te ofertę doprecyzował na Twitterze: „Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji o kolejne 2 tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Dużej Karty Rodziny z rabatem 40 groszy za litr”.

Przypomnijmy, że PKN Orlen wprowadził promocję dla klientów programu lojalnościowego VITAY 24 czerwca. Teraz przedłużył go do 15 września. Uczestnicy programu będą mogli zatankować do 50 litrów paliwa dowolnego paliwa ze zniżką 30 groszy na litrze.

Dodatkowo zniżkę otrzymają uczestnicy programu VITAY, którzy mają też Kartę Dużej Rodziny. Ci będą mogli zatankować paliwo tańsze o 40 groszy na litrze.

Orlen przypomina, że ta oferta jest dostępna na wszystkich stacjach spółki objętych programem VITAY.

Na stacjach Lotos do 30 września

Te ofertę przebił Lotos i wydłużył swoją wakacyjną akcję promocyjną na paliwa do końca września. Oznacza to, że na jego stacjach – po spełnieniu warunków akcji promocyjnej – będzie można tankować z rabatem minus 30 groszy za litr.

„Ze względu na duże zainteresowanie akcji sieć stacji Lotos wydłuża promocję do końca września. Rabat dotyczy paliw typu standard oraz premium (z promocji wyłączono LPG). Akcja obejmuje maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 l każde. Koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw Lotos” – poinformował koncern swoich klientów.

Z tej promocji mogą jednak skorzystać tylko aktywni uczestnicy programu Navigator. Na ich kontach w aplikacji Navigator lub na stronie lotosnavigator.pl zostaną udostępnione 3 kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca.

Na posiadaczy Karty Dużej Rodziny na stacjach będzie czekał rabat w wysokości 38-40 groszy za litr – w zależności od tego, czy tankujemy paliwa standard czy premium.

Jak podał Businessinsider.pl, rabaty planuje wydłużyć również stacja Moya.

News4Media/fot. iStock

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.