Właśnie „poprawili” ją kierowcy z powiatu lwóweckiego. Tamtejsi policjanci w trzy dni zatrzymali pięciu takich delikwentów.
– 9 lipca w Wojciechowie policjanci zatrzymali do kontroli 38- letniego mężczyznę, który poruszał się rowerem będąc pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,6 promila w wydychanym powietrzu.
10 lipca, późnym wieczorem, w Lwówku Śląskim został zatrzymany 25- latek, który kierował samochodem osobowym. Po przebadaniu na zawartość alkoholu, okazało się, że mężczyzna wydmuchał 1,3 promila. Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy.
11 lipca funkcjonariusze z Lwówka Śląskiego zatrzymali dwóch nietrzeźwych cyklistów. We Włodzicach Małych 32- latek wydmuchał prawie 4 promile. Natomiast w Płóczkach Górnych 42-letni rowerzysta niespełna 3 promile.
Tego samego dnia policjanci w Niwnicach zatrzymali 43- letniego mężczyznę, który prowadził ciągnik rolniczy. Mężczyznę przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 3,5 promila. Ponadto po sprawdzeniu 43- latka okazało się, że posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem – relacjonuje Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.