Marzysz o własnym domu nad jeziorem albo w górach? To dobrze się składa, bo Poczta Polska stale poszukuje nowych lokalizacji dla swoich placówek. A te punkty, z których już nie korzysta, wystawia teraz na sprzedaż.

Niektóre z nich początkowo nie przyciągają uwagi, bo wymagają remontu. Często solidnego. Jednak część nieruchomości oferowanych przez tę państwową spółkę może kusić ceną lub lokalizacją. W zależności od wybranej nieruchomości – jej przeznaczeniem jest albo dalsze użytkowanie jako lokalu usługowego, albo dostosowanie do własnych potrzeb i przekształcenie np. w domek letniskowy lub mieszkanie. Inne lokale są już gotowe do użytku i czekają tylko na nowego właściciela, który da im nowe życie.

Na specjalnej stronie internetowej możemy dowolnie ustawić interesujące nas parametry:

– typ nieruchomości (lokal mieszkalny, usługowy, nieruchomości niezabudowane itp.),
– województwo,
– powiat,
– miejscowość,
– powierzchnia użytkowa,
– powierzchnia gruntu.

W naszym regionie wystawiono bądź przygotowuje się do przetargu szereg nieruchomości np. w Sędzisławiu, Rębiszowie czy Zagrodnie. Ciekawa nieruchomość przygotowywana jest we Wleniu – 352 metry kwadratowe na działce ponad 1100 metrów.

Z kolei Elblągu jest przygotowywana do sprzedaży działka o powierzchni 4866 mkw. Nie brakuje jednak ofert z malowniczych okolic Warmii i Mazur. Przykładem jednej z 10 takich ofert może być dom w miejscowości Ukta, przeznaczony pod mieszkanie lub działalność mieszkaniowo-usługową. Nieruchomość położona jest zaledwie 40 km od jeziora Śniardwy. W tej samej miejscowości wkrótce dostępna będzie do kupienia działka o powierzchni 0,3090 ha. Równie atrakcyjną ofertę stanowić będzie dom o powierzchni użytkowej 73,72 mkw. położony w malowniczej miejscowości Stare Juchy, w bliskim sąsiedztwie jezior Rekąty i Jędzelewo.

Wszystkie bieżące oraz przygotowywane oferty dostępne są na stronie Poczta Polska Nieruchomości. Link do strony tutaj: http://nieruchomosci.poczta-polska.pl/
Jak zapewnia spółka, serwis obsługiwany jest przez grupę doświadczonych profesjonalistów z zakresu pośrednictwa, zarządzania i wyceny nieruchomości, a także prawników i ekonomistów.

2 komentarze

  1. Obajtek jako kolekcjoner pałacykow zpewnością coś kupi za „narodowe” fundusze może dla narodowców oNR.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.