Marzysz o własnym domu nad jeziorem albo w górach? To dobrze się składa, bo Poczta Polska stale poszukuje nowych lokalizacji dla swoich placówek. A te punkty, z których już nie korzysta, wystawia teraz na sprzedaż.

Niektóre z nich początkowo nie przyciągają uwagi, bo wymagają remontu. Często solidnego. Jednak część nieruchomości oferowanych przez tę państwową spółkę może kusić ceną lub lokalizacją. W zależności od wybranej nieruchomości – jej przeznaczeniem jest albo dalsze użytkowanie jako lokalu usługowego, albo dostosowanie do własnych potrzeb i przekształcenie np. w domek letniskowy lub mieszkanie. Inne lokale są już gotowe do użytku i czekają tylko na nowego właściciela, który da im nowe życie.

Na specjalnej stronie internetowej możemy dowolnie ustawić interesujące nas parametry:

– typ nieruchomości (lokal mieszkalny, usługowy, nieruchomości niezabudowane itp.),
– województwo,
– powiat,
– miejscowość,
– powierzchnia użytkowa,
– powierzchnia gruntu.

W naszym regionie wystawiono bądź przygotowuje się do przetargu szereg nieruchomości np. w Sędzisławiu, Rębiszowie czy Zagrodnie. Ciekawa nieruchomość przygotowywana jest we Wleniu – 352 metry kwadratowe na działce ponad 1100 metrów.

Z kolei Elblągu jest przygotowywana do sprzedaży działka o powierzchni 4866 mkw. Nie brakuje jednak ofert z malowniczych okolic Warmii i Mazur. Przykładem jednej z 10 takich ofert może być dom w miejscowości Ukta, przeznaczony pod mieszkanie lub działalność mieszkaniowo-usługową. Nieruchomość położona jest zaledwie 40 km od jeziora Śniardwy. W tej samej miejscowości wkrótce dostępna będzie do kupienia działka o powierzchni 0,3090 ha. Równie atrakcyjną ofertę stanowić będzie dom o powierzchni użytkowej 73,72 mkw. położony w malowniczej miejscowości Stare Juchy, w bliskim sąsiedztwie jezior Rekąty i Jędzelewo.

Wszystkie bieżące oraz przygotowywane oferty dostępne są na stronie Poczta Polska Nieruchomości. Link do strony tutaj: http://nieruchomosci.poczta-polska.pl/
Jak zapewnia spółka, serwis obsługiwany jest przez grupę doświadczonych profesjonalistów z zakresu pośrednictwa, zarządzania i wyceny nieruchomości, a także prawników i ekonomistów.

2 komentarze

  1. Obajtek jako kolekcjoner pałacykow zpewnością coś kupi za „narodowe” fundusze może dla narodowców oNR.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Marek Lis

694 792 203

Zgłoś za pomocą formularza.