Policjanci z Karpacza zatrzymali mężczyznę, który usłyszał 104 zarzuty popełnienia przestępstwa oszustwa. Czynów tych dopuścił się od 13 października do 10 listopada br. działając na szkodę jednego z dyskontów spożywczych. Łączne straty podmiot pokrzywdzony oszacował na ponad 6 tysięcy złotych.

Policjanci z komisariatu policji w Karpaczu zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o oszustwa.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna będąc pracownikiem jednego z dyskontów spożywczych w okresie od 13 października do 10 listopada br. dopuścił się serii oszustw. 24-latek obsługując klientów na kasie pobierał od nich gotówkę za zakupione produkty, a następnie anulował transakcje w systemie kasowym przywłaszczając sobie pieniądze.

W trakcie czynności zebrano materiał dowodowy potwierdzający, że mężczyzna w ciągu miesiąca anulował 104 transakcje na ponad 6 tysięcy złotych. W związku z tymi działaniami mieszkaniec powiatu karkonoskiego usłyszał 104 zarzuty oszustwa.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Info. KMP Jelenia Góra (Edyta Bagrowska)

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.