Ceny paliw rosną. I nic nie wskazuje na to, żeby ten trend miał się zmienić lub przynajmniej zatrzymać. Jedyną szansą na tańsze paliwo są promocje. Co proponują stacje paliw?

Według prognoz serwisu e-petrol.pl średnie ceny na polskich stacjach paliw w tym tygodniu (17-23 października) wyniosą:

Diesel – 8,12 do 8,31 zł,

Pb95 – 6,89 do 7,11 zł,

Pb 98 – 7,61 do 7,79 zł,

LPG – 3,09 do 3,19 zł.

Strefa Biznesu sprawdziła, czy na którejś ze stacji napełnimy baki paliwem po nieco niższej cenie?

Orlen

Klienci, którzy korzystają z programu lojalnościowego Orlen VITAY – podobnie jak w wakacje – nadal mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Punkty zbierane za zakupy na stacjach Orlen można wymieniać na różnego rodzaju nagrody. Np. za 990 punktów zjemy za darmo małego hot doga, za 1700 punktów otrzymamy wrapa, a za 9900 – gaśnicę.

Za punkty VITAY aktywujemy też zniżki na tankowanie:

– 20 zł rabatu na paliwo – możemy go aktywować za 5400 punktów; warunkiem jest tankowanie za minimum 40 zł; promocja dotyczy każdego paliwa,

– 40 zł rabatu na paliwo – możemy go aktywować za 9500 punktów, warunkiem jest zatankowanie pojazdu za minimum 80 zł,

– 60 zł rabatu na paliwo – aktywujemy go za 13 600 punktów; warunkiem jest tankowanie za minimum 120 zł,

– 80 zł rabatu na paliwo – aktywujemy go za 17 700 punktów, pod warunkiem, że zatankujemy za co najmniej 160 zł.

Shell

Shell oferuje klientom nagrody za korzystanie z programu lojalnościowego. Obecnie nie obowiązują jednak żadne zniżki na tankowanie, ale uzbierane punkty możemy wykorzystać m.in. na vouchery zakupowe. We wtorki i czwartki kierowcy mogą zatankować paliwo V-power w cenie zwykłego.

BP

Stacje BP jeszcze dziś (18 października) oferują 3-złotowe kupony na tankowanie po wcześniejszym zeskanowaniu karty PAYBACK i wykonaniu dowolnej transakcji w sklepie. W każdy czwartek możemy również zatankować paliwo BP Ultimate Diesel w cenie standardowego.

Circle K

Na stacjach Circle K wystarczy wlać minimum 20 litrów, żeby otrzymać zniżkę 10 gr/l na paliwa milesPLUS oraz 5 gr/l na paliwa miles SupraGas. Promocja trwa do końca listopada, a odebrany kupon jest ważny przez 10 dni.

Zniżki za tankowanie przysługują również osobom z Kartą Dużej Rodziny. Dodatkowe zniżki na wszystkie paliwa oferowane są na stacjach Circle K w każdą niedzielę.

Lotos

Przy zatankowaniu 200-300 l oleju napędowego otrzymamy 20-złotowy bon do aktywowania w sklepie stacji. Można go wykorzystać na jedzenie lub oferowane tam produkty – oprócz kart podarunkowych, kart SIM, pre paid czy papierosów.

News4Media/fot. iStock

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.