Rafał Fronia nie próżnuje. Niedawno samotnie zdobył zdobył Broad Peak, a właśnie ukazała się jego najnowsza współczesna powieść obyczajowa „Pasażer Bezpamięci”. Nie zdążyliśmy jej jeszcze przeczytać, pewnie tak jak większość z Państwa, dlatego możemy jedynie zaprosić na spotkanie z autorem oraz zacytować samego autora, który tak pisze o swoim najnowszym dziele:

„Moja powieść Pasażer Bezpamięci to podróż, której sensem jest poszukiwanie, lecz celem nie zawsze odnalezienie. Bo to co ważne i emocje z tym związane są właśnie w drodze ku temu, co w życiu jest najważniejsze. To tak, jak z mandalą, gdzie celem jest jej tworzenie a nie posiadanie.

Nie można odzyskać siebie szukając w przyszłości, czy grzebiąc w przeszłości. Ty i ja… każdy z nas. Jesteśmy teraz. I jeśli zmarnujemy tę chwilę, to tak, jakbyśmy zmarnowali ich miliony. Żyć chwilą.I w tym mają nam pomóc marzenia, ku którym dążymy i pamięć, dzięki której chwila może zamienić się w wieczność. Zapraszam w drogę. By sięgnąć marzeń i aby pamiętać o tym, co najważniejsze.

Bo to jest sens życia.

Po trupach słabości, przez przeciwności czasu, za wszelką cenę… pamiętać.

A wszystko będzie dobrze.

Spotkanie z autorem odbędzie się dzisiaj 7 października w Szklarskiej Porębie, Bistorante, godzina 19:00.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.