Już w najbliższą sobotę, 25 lipca 2020 r. o godzinie 17, zmierzą się GKS Gromadka II i KS Milików. W niedzielę, 26 lipca o godz. 11, juniorzy starsi marciszowskich Bobrów powalczą z Husarią Grzędy. We wtorek, 28 lipca o godz. 18, na boisku w Parku Paulinum w jeleniogórskich derbach juniorzy starsi Karkonoszy zagrają z miejscowym KKS-em JG.

W pierwszej rundzie okręgowego PP, w weekend 1 i 2 sierpnia, zostanie rozegranych 25 meczów. Na tym etapie z rywalizacji zwolniono drużyny czwartoligowe: Apis Jędrzychowice, Lotnika Jeżów Sudecki, Gryfa Gryfów Śl. i Karkonosze JG oraz beniaminków, Leśnika Osiecznica i Włókniarza Leśna oraz finalistę ostatniej edycji PP, bolesławiecki BKS. Kolejne terminy pucharowe w regionie to: druga runda – 19 sierpnia, trzecia runda – 2 września, czwarta runda – 16 września.

Jest o co walczyć. W minionej edycji Pucharu Polski zwycięzców regionalnych, wojewódzkich rozgrywek ze Ślęzy Wrocław (pokonali w finale Zagłębie II Lubin 3:1) nagrodzono pucharem, medalami i czekiem na 40 tysięcy złotych oraz awansem do centralnego etapu PP w przyszłym sezonie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.