Agnieszka Łabuz i Piotr Kucznir zapraszają czytelników i mieszkańców Lubania na spotkanie z drugą częścią książki pt. „Zamek Czocha Tajemnice Warowni i Regionu”. Spotkanie autorskie odbędzie się 8 listopada br. w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu. Początek o godz. 17:30.

W drugiej części autorzy zamieścili jeszcze więcej sensacyjnych opowieści o naszym regionie. Książka dotyka także mało znanych historii od czasów XVI wieku aż po czasy stanu wojennego.

Każdy rozdział nowej książki jest przesycony różnymi wątkami, które, złożone w całość, tworzą -prawdziwą historię tego ciekawego i tajemniczego regionu. Będzie mowa o tajemniczym Piaście Henryku XI, będzie też o złowrogim „Werfolwie”, który miał na tych ziemiach walczyć do upadłego za III Rzeszę. W nowej książce znajdą się także rozdziały o tajnych dokumentach i zaplątanych losach tajemniczych „kryształków”, które to bardziej dadzą się poznać czytelnikowi. W książce pojawi się kolejny wątek CIA oraz tajnych organizacji ezoterycznych…

W książce nie zabrakło wątku skarbów i nowych odkryć na zamku Czocha oraz bardzo ciekawej wędrówki do wieku XVIII, w którym to jeden filozof połączył się w jedność z człowiekiem żyjącym w XX wieku.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.