Jeleniogórscy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o usiłowanie i kradzież katalizatora. Przestępstw tych dopuścili się w Jeleniej Górze w nocy z 4 na 5 grudnia. Zostali już tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

4 grudnia około godziny 2.40 policjanci pojechali na zgłoszenie o podejrzeniu kradzieży katalizatora z pojazdu osobowego. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic osiedla Zabobrze. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili próbę kradzieży i ruszyli na poszukiwanie osób, które dopuściły się tego czynu. Uzyskali informację, że osoby te najprawdopodobniej poruszają się pojazdem marki Opel, który zatrzymali kilka minut później. W samochodzie jechało trzech mężczyzn w wieku od 28 do 38 lat.

W bagażniku tego pojazdu policjanci znaleźli inny katalizator, który jak się później okazało zatrzymani tej samej nocy ukradli z samochodu marki Audi oraz zabezpieczyli narzędzia, które posłużyły im do popełnienia przestępstwa.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają czy zatrzymani nie mają na koncie więcej podobnych czynów.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. – 5 grudnia zostali doprowadzeni do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze, gdzie na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące- informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

4 komentarze

      • Ale odbiorcy to skupy, legalne w tym kraju więc kogo mają sprzedać?! Należy przede wszystkim zmienić ustawę/przepis, który umożliwia sprzedaż katalizatorów przez byle kogo byle komu i nie byłoby problemu. Dopóki mają gdzie się tego pozbyć problem będzie trwał w nieskończoność.

  1. Tożsamość narodowa to anachronizm coraz bardziej szkodzący ludzkiej cywilizacji; to zjadliwe „oprogramowanie”, a wręcz trucizna umysłowa, „instalowane” w głowach nowonarodzonych Ziemian w celu uczynienia z nich niewolników, którzy mają za zadanie karmić pasożytniczą władzę, a nawet oddawać życie w celu obrony ich posad, „stołków” i majątków. Zauważcie, że odczuwanie tej ohydnej tożsamości narodowej prowadziło do wojen wywołanych głównie przez patriotycznych polityków i przywódców; wojen, w których ginęli zwykli Ziemianie, a nie te pasożyty. Górnolotnie zwany system edukacji narodowej to propagandowe ramię przestępczej władzy zapędzające w „duchu umiłowania ojczyzny” w MATRIX patriotyczny. Ta zaraza umysłowa zwana patriotyzmem prowadzi też do kazirodczej (ale na szerszą skalę) degeneracji genetycznej na obszarze danego państwa – podobnie jak zwykłe kazirodztwo (w skali jednej rodziny) prowadzi do kumulacji wad genetycznych. Nic dziwnego, że mieszańcy różnych ras są zdrowsi, inteligentniejsi i silniejsi oraz ładniejsi niż rodowity polak, Niemiec, Francuz itp. (Czemuż to ludzie nie są tak odporni na obecną pandemię?) Oprócz tego matrixu, isntnieje jeszcze MATRIX religijny, w którym urojenia są podstępnie „instalowane” w głowach małych dzieci, aby te później karmiły i broniły nieco innych pasożytów. Zniewolenie patriotyczne jest sprytnie zazębione z religijnym, co dobrze widać na przykładzie prawicowej władzy. Naprawdę chcesz oddać życie za spasiony bebech rydzola, kaczora lub maciornika???
    Demokracja jest albo pustym słowem, albo jej nie ma nigdzie na Ziemi. Wprawdzie możesz zagłosować na świnię A, świnię B lub C, ale nie możesz w tzw. wolnych wyborach zagłosować za wysokością wynagrodzenia. Świnia, lub podobne świnie między sobą, sama sobie ustala wysokość pensji – z Twoich podatków.
    Ludzkość w celu przetrwania musi dokonać kolejnej, miejmy nadzieję ostatniej, wielkiej rewolucji w celu obalenia tego podłego i zakłamanego patriotyczno-religijnego MATRIXu.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.