Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia z pobudek chuligańskich oraz kradzież. Mężczyzna w jednym z autobusów komunikacji miejskiej uszkodził lusterko, a po zatrzymaniu okazało się, że miał ze sobą hulajnogę, którą ukradł spod jednego z jeleniogórskich sklepów.

Do zdarzenia doszło 2 lutego około godziny 16.20. Policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z autobusów komunikacji miejskiej doszło do uszkodzenie mienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, młody mężczyzna najpierw pobił się z innym pasażerem, a następnie uszkodził lusterko w autobusie, po czym uciekł. Funkcjonariusze, po uzyskaniu rysopisu ruszyli na jego poszukiwanie. Kilka minut później zauważyli go na parkingu pod jednym ze sklepów. Okazał się nim 20-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna był agresywny, pobudzony, nie reagował na polecenia funkcjonariuszy.20-latek posiadał przy sobie hulajnogę. Po sprawdzeniu okazało się, że tego dnia została ona skradziona spod jednego z jeleniogórskich sklepów.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. -Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – mówi podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. Młody to i głupi, kara finansowa plus np. 30 batów na rynku w niedzielę o12.00.Mało kosztowna dla społeczeństwa ,mogłaby skutecznie odstraszać innych od podobnych zachowań !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.