Policja i inne służby poszukują 13-letniego Oliwiera, który wczoraj (26 października) oddalił się z miejsca pobytu i od tehj pory nie ma z nim kontaktu. Każdy kto ma informacje, które mogą pomóc w poszukiwaniach, proszony jest o kontakt z policją w Lwówku Śląskim, Lubaniu lub z numerem alarmowym 112.

Zaginiony to 13-letni Oliwer Tymańczuk. Jest mieszkańcem Świeradowa, ale przed zaginięciem przebywał w Mirsku.

Chłopak ma 150 cm wzrostu i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia był ubrany bluzę moro z kapturem, jasne spodnie moro, pomarańczowe, sportowe buty. Miał ze sobą szary plecak. Policja podejrzea, że może znajdować się w okolicach Mirska, Świeradowa lub Pobiednej.

– Zaginiony wyszedł z domu wczoraj, w godzinach popołudniowych. Dlatego zależy nam także, by zgłaszały się osóby, które widziały zaginionego w dniu wczorajszym, w godzinach popołudniowych. Dopiero dzisiaj zgłoszono jego zaginięcie – mówi o okolicznościach zgłoszenia Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji. Informuje, że na miejscu chłopaka szyka grupa poszukiwawczo-ratownicza.

Ktokolwiek widział lub wie, gdzie może przebywać 13-latek proszony jest o pilny kontakt na tel. 112 lub do dyżurnego KPP Lwówek Śląski 47 87 35 200 albo KPP Lubań 47 87 34 200. Każda nawet drobna informacja jest bardzo ważna!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.