Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę i posiadanie w mieszkaniu środków uzależniających. Mężczyzna twierdził, że uprawia ziele na własne potrzeby.

– Funkcjonariusze Zespołu do spraw zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, podejrzanego o uprawę krzaków konopi i posiadanie środków zabronionych – informuje Beata Sosulska-Baran z jeleniogórskiej policji. – Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci uzyskali informację, że mężczyzna ten może posiadać w swoim domu narkotyki. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania mężczyzny, podejrzenia potwierdziły się. Okazało się, że w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu mężczyzna uprawiał w doniczkach 4 sadzonki krzaków konopi w różnym fazach rozwoju. Ponadto jak się okazało w toku przeszukania 30-latek posiadał gotowe wytworzone przez siebie narkotyki w postaci marihuany oraz środki odurzające w postaci grzybów halucynogennych.

30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełniony czyn odpowie on przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Fot. KMP Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.