Maluchy bawią się w nowym żłobku od dwóch dni. Mają piękne zabawki, kolorowe sale, plac zabaw. Opiekują się nimi dobrze wykształcone nauczycielki. W żłobku Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej są jeszcze wolne miejsca.

Żłobek powstał w budynku po byłym rektoracie KPSW. Na przebudowę zabytkowego obiektu przy ul. Zamojskiego 7 w Jeleniej Górze uczelnia uzyskała dofinansowanie z funduszy europejskich.

– To jest żłobek akademicki, ale placówka jest ogólnodostępna. Pierwszeństwo jednak będą miały dzieci naszej kadry i studentów – mówiła Wioletta Palczewska, rektor KPSW.

Dzieci mają zajęcia z języka angielskiego, dogoterapii, plastyczno-sensoryczne, z elementami muzykoterapii, logopedyczne oraz metodą Glenna Domana (czytanie globalne) i muzyczno-ruchowe. Żłobekl czynny jest od godz. 6.30 do 16.30.

W placówce jest miejsce dla 90 maluchów w wieku do 3 lat. Są nadal wolne miejsca.

2 komentarze

    • śmieć z wsiocławia Odpowiedź

      Kupię każdą ilość kupy. Jestem mieszkańcem Wrocławia. My na kupie robimy kokosy. Sprzedajemy ją w knyszach. Mamy tysiące zamówień, ludzie we Wrocławiu uwielbiają jeść knyszę i kupę, bo mają dużo witamin a mało pieniędzy. Miliony świń nie mogą się mylić! Proszę o tony kupy!!!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.