Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego serię kradzieży sklepowych. Ma on na koncie co najmniej 11 takich czynów, których dopuścił się w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jego łupem padły artykuły spożywcze, alkohole i artykuły chemiczne.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w październiku dopuścił się serii kradzieży w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jego łupem padły artykuły spożywcze, chemiczne i alkohole różnych marek. Straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 1200 zł. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma na koncie co najmniej 11 takich czynów.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszenia dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali i zatrzymali 31-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw. Mężczyzna oświadczył, że skradzione mienie sprzedał przygodnie napotkanym osobom.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.