Grażyna Malczuk była kanclerzem jeleniogórskiej uczelni od momentu jej powstania. Kilka miesięcy temu negatywnie o dalszym zatrudnieniu pani kanclerz wypowiedział się Senat uczelni. Rektor Wioletta Palczewska podjęła niedawno decyzję, kto zastąpi Grażynę Malczuk.

Na stanowisko kanclerza KPSW została wybrana mgr Agnieszka Gątnicka, ekonomistka z niezbędnym doświadczeniem i kwalifikacjami. Została również audytorem wewnętrznym i pełnomocnikiem rektora ds. kontroli zarządczej. – Dołożę wszelkich starań, żeby swoje obowiązki wykonywać należycie i wspierać panie rektor w zarządzaniu uczelnią. Od 16 lat jestem pracownikiem administracji uczelni, natomiast objęcie funkcji kanclerza stawia przede mną nowe wyzwania i obowiązki – zapewniła Agnieszka Gątnicka.

Na emeryturę odszedł dyrektor biblioteki i centrum naukowego KPSW. Jego miejsce zajęła Aneta Urbanowicz. Zapewniła, że będzie się starać, by biblioteka stała się centrum kulturalnym uczelni.

Rzecznikiem prasowym KPSW został jej absolwent Krzysztof Wojtas, który ukończył kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja społeczna.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.