Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich. Wandal kopał samochód pokrzywdzonej. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 6 tysięcy złotych.

Zatrzymany oświadczył, że powodem było to, że „miał zły humor”. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z zespołu kryminalnego z komisariatu II policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia z pobudek chuligańskich. Do zdarzenia doszło 8 listopada roku w Jeleniej Górze. Mężczyzna uderzał i kopał samochód pokrzywdzonej twierdząc, że zrobił to bo był zdenerwowany i nie miał humoru. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 6 tysięcy złotych.

Pokrzywdzona o zniszczeniu pojazdu marki Volkswagen Polo powiadomiła policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 36-latka, jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego za popełniony czyn odpowie przed sądem, grozi mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. i info. KMP Jelenia Góra (Beata Sosulska-Baran)

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.