Aktualizacja: Desperat groził samobójstwem. Spowodował paraliż na kolei

Facebook Koleje Dolnośląskie

Z ogromnymi opóźnieniami pociągów na trasie Jelenia Góra – Wałbrzych muszą się liczyć dziś, 13 maja, pasażerowie kolei. Około godziny 6 rano w rejonie Boguszowa Gorce zauważono mężczyznę, który wspiął się na przebiegającą nad torami instalację ciepłowniczą. Desperat grozi, że odbierze sobie życie. Całkowicie wstrzymano ruch pociągów.

Według informacji uzyskanych o godzinie 11.00 od rzeczniczki wałbrzyskiej policji, na miejsce udali się funcjonariusze policji wraz z negocjatorami. Sytuacja cały czas jest dynamiczna i miejmy nadzieję, że skończy się szczęśliwie.

Z ostatniej chwili:

O godzinie 13.40 ruch pociągów został przywrócony. Godzinę wcześniej mężczyzna skoczył z rury ciepłowniczej, która znajduje się około pięciu, sześciu metrów nad torowiskiem. Doznał ogólnych obrażeń, ale stan jego określa jako stabilny. Sprawca całego zamieszania przebywa obecnie w wałbrzyskim szpitalu.

Komentarze (40)

Może ten człowiek potrzebuje pomocy? Może dowiedział się, że pociągi do Sobótki jednak będą uruchomione?

Modernizacja linii do Sobótki na ukończeniu i troll lwówecki nie może się z tym pogodzić. Szkoda mi go. Tyle lat trollowania i wszystko na marne.

nie karm trola! jesteś taki sam jak on dając mu atencję i prowokując

Co to za różnica. Troll lwówecki i tak zrobi z 50 wpisów kopiuj wklej więc jeden w tą czy tamtą stronę nie zrobi różnicy. Na razie jest zajęty na jelonce ale zaraz tu dotrze .

O, świr z Wrocławia znowu gada sam ze sobą. Na naszym portalu, bo z wrocławskich go wykopano. Poczytaj sobie lepiej to: "Robią kupy na podłogę, kradną deski sedesowe. To przez nich toalety na dworcu zamknięto". Gdzie ten obs rany dworzec? Oczywiście we Wsiocławiu! Zapraszam do ciekawej lektury: gazetawroclawska.pl/robia-kupy-na-podloge-kradna-deski-sedesowe-to-przez-nich-toalety-na-dworcu-zamknieto/ar/c1-15597395

Takie są skutki sprzedaży knysz na dworcach, które przed podróżą trzeba wys rać. xD

Już dawno powinni aresztować tego dekla z Wrocławia to co w każdym ogłoszeniu z koleją wypisuje treści obraźliwe i hejty o linii do Lwówka, czy mowa nienawiści bo ktoś jest miasta X czy Y.

Nie reagujcie na komentarze, które pisze ten sam, podejrzewam, że chory psychicznie, człowiek z Wrocławia.

Osoba ta pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi.

To znany wrocławski troll pisze te obraźliwe, homofobiczne i wulgarne komentarze. Kibol Śląska, nawiasem mówiąc. Znany jest pod nickiem wasabiWKS, ale pisze też pod masą innych (zazwyczaj głupich) nicków. Tutaj też nadaje pod nickiem Doktor Prozac. Szczególnie upodobał sobie artykuły o tematyce kolejowej. Ten gość najpierw pisze obraźliwe, hejterskie komentarze, a gdy ktoś go upomni, to rzuca się do wszystkich grożąc policją, prokuraturą, podszywając się pod różne znane osoby publiczne itd. W Lwówku już pani burmistrz złożyła zawiadomienie do organów ścigania na jego łamiącą prawo działalność w internecie. Przeczytacie o tym np. w tym artykule: lwowecki.info/jak-promuje-sie-lwowek-slaski/ . Tam też są podane dane trolla, np. numery IP z jakich pisze czy jego nicki. Zgłaszajcie wszystkie komentarze tego typa na Policję, bo robi straszny wstyd naszemu miastu na całym Dolnym Śląsku, a nawet w kraju.

Zrobi jak będziesz zwracał na niego uwagę. O to ci chodzi?

Znowu sam ze sobą rozmawiasz? To się leczy.

Akurat nie, rzygam tym ściekiem. Gdyby nikt go nie prowokował połowy by nie było. Ma poklask to wkleja.

Spytaj lepiej starą ilu żuli się w nią zlało, że takiego pomyleńca poroniła. Gdyby mogła cofnąć czas wieszakiem by cię wyskrobała!

Te hejterskie wpisy pod różnymi głupimi nickami dotyczące linii lwóweckiej na forum (widoczne pod tym artykułem i wieloma innymi), a także na innych portalach to robota Rachwalskiego i związanych z nim mikoli. Celowo podpuszcza ich, żeby skompromitować linię kolejową, na której sam wcześniej zlikwidował wszystkie pociągi.

O, słynny Wsiocławski Mikol teraz tam pojechał sabotować kolej? Kto mu sprzedał bilet?

Wsiocławski Mikol w ten sposób zaprotestował przeciwko likwidacji darmowych biletów kolejowych we Wrocławiu. xD

A na koniec jeszcze podpalił wagony na Dworcu Świebodzkim: gazetawroclawska.pl/grozny-pozar-na-dworcu-swiebodzkim-we-wroclawiu/ar/c1-15610979

Zgadza się. Więcej o chuligańskich, łamiących prawo wybrykach hejtera Lwówka z Wrocławia w artykule "W Lwówku Śląskim szukają żartownisia" na portalu tvdami.eu: tvdami.eu/wiadomosci/3306,w-lwowku-slaskim-szukaja-zartownisia

Ktoś z wsiocławia sabotuje kolej w województwie rozkręca je skacze pod pociagi włącza hamulec

Tej pеdalskiej holocie zakazac jazdy pociągami

I woolege zakazac pisania bzdur na temat Lwówka.

Pociągów do Sobótki nawet sami mieszkańcy nie chcą, gdyż niszczą wszystko to co zrobiła firma budowlana podczas remontu torów. Wpiszcie w Google: "Kradną części maszyn i niszczą sprzęt. Złodzieje i wandale prawdziwą plagą dla remontujących linię kolejową" lub "Tak powstaje linia kolejowa Wrocław - Sobótka. Kiedy pojawią się tu pociągi?" i przeczytajcie w tekście akapit "Most nad Ślęza dopiero wyremontowany, a już zniszczony!". Szkoda publicznych pieniędzy na remont linii, która będzie stale niszczona przez wandali z Wrocławia i okolic.

Podpisujcie wszystkie komentarze jakie piszecie "Michał Dadełło"! Troll wrocławski (znany z hejtowania Lwówka na wszystkich portalach) dostaje wtedy szału. Wyzywa wulgarnie, grozi pobiciem i nie wiadomo czym jeszcze, wrzuca linki do jakichś filmików które nakręcił ze swoimi aktami wandalizmu itd. To jest świetny test na obecność trolla wrocławskiego. A i policja dzięki temu szybciej go zgarnie. To jest jakiś sfrustrowany typ, który leczy swoją frustrację w internecie.

Wrocław to takie pół niemiecki pół żydowskie miasto jednym słowem syf kila i mogiła,jestem mieszkańcem tego miasta ale wstyd się do tego przyznać gdzie bym nie był i by ktoś zapytał ale niebawem wyprowadzka więc się bardzo z tego cieszę,nie będzie musiał ściemniać ze mam rządzącego pedzia.

Troll wsiocławski pojechał po węgiel do biedaszybów, ale jak zobaczył, że nic już dla niego nie zostało, to się załamał i postanowił popełnić samobójstwo.

Dlaczego nie pozwolono mu tego zrobić? Wszystkich by to tylko ucieszyło.

Profil trolla wsiocławskigo, usuńcie tylko spację:

f a c e b o o k . c o m /michdad

poprawny link:

f a c e b o o k . c o m /profile.php?=7432645066541

aaale wstyd!

[quote=Sz]poprawny link:

f a c e b o o k . c o m /profile.php?=7432645066541

aaale wstyd![/quote]

tajemnica poliszynela, dawno wiadomo że to on... ciekawe co na to mieszkańcy i burmistrz

Sorki, jeszcze raz poprawny link (coś mi się źle wkleja):

f a c e b o o k . c o m /michdad

Tutaj szukajcie tego przygłupa.

Nie działa, pusty link.

Tutaj ciekawsze rzeczy.

http

f a c e b o o k . c o m / permalink.php?story_fbid=972553382859022&id=123206437793725

Zawirusowane, nie klikać!!!

Faktycznie, przepraszam. Zły link mi się wkleił.

Tutaj jest poprawny: f a c e b o o k . c o m /michdad

A tutaj więcej ciekawych rzeczy: tvdami.eu: tvdami.eu/wiadomosci/3306,w-lwowku-slaskim-szukaja-zartownisia

A na weekend polecam każdemu jeszcze tę lekturę: gazetawroclawska.pl/wroclaw-widziany-z-okien-pociagu-obraz-nedzy-i-rozpaczy/ar/c15-15529897

A tutaj dane trolla wsiocławskiego, łącznie z adresami IP: lwowecki.info/jak-promuje-sie-lwowek-slaski

A ja bardzo polecam wpisać w Google "Czarna Lista Dolnośląskich Mikoli". Nie wiem kto ją sporządził, ale jest tam piękny wykaz wszystkich chuliganów kolejowych z Dolnego Śląska, którzy demolują dworce, niszczą tabor i piszą wulgarne komentarze w internecie. Sprawdź koniecznie, czy to nie twój znajomy, a może nawet ktoś z rodziny!

G ówno warte, bo to pisał trol lwówecki. Znajomy mi mówił że wie kto to pisał, ale że nie warto się brudzić.

Czyli napisał prawdę. W przeciwieństwie do ciebie, zas rany trollu wsiocławski.

Ja piszący poniżej posty przepraszam wszystkich mieszkańców Lwówka tego pięknego miasta gdyz:

Jestem osobą chorą psychicznie. Obłąkaną z podwójną osobowością

Pilnie potrzebuje leczenia

Pobytu w psychiatryku

Robię chlew wszędzie gdzie piszą o PKP

Proszę pomóżcie mi

Zapisane leki nie działają

Lekarze mnie olewają, boję się wychodzić z domu

Mam nocne moczenia

Boję się ludzi dlatego muszę wypisywać głupoty w necie

Przepraszam mieszkańców Lwówka że robię chlew na naszej gazecie ale Ws.iocław to wieś i nie ma fajnej gazety.

Wocław pogrąża się w marazmie

Niestety moja choroba postępuje bardzo szybko i nie mogę podpisywać się już jak wcześniej teraz w moim pustym mózgu trwa burza i musiałem podpisywać się różnymi dziwnymi nazwiskami i nazwami za co serdecznie przepraszam mieszkańców tego pięknego miasta. Żałuję ale to podpisywanie się cudzym nazwiskiem jest silniejsze ode mnie

Wybaczcie kochani mieszkańcy Lwówka.

Nic nowego. Zapraszam.....

Twoi starzy zrobili cię na raty cwelu pomidorowy.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.