Kacper Lach walczy o wejście do MasterChef

FOT. TVN MasterChef

20-letni mieszkaniec Jeżowa Sudeckiego, absolwent jeleniogórskiego LO im. Stefana Żeromskiego ma szansę dostać się do czternastki finalistów programu MasterChef. Potrzebuje do tego naszych głosów.

 

AKTUALIZACJA. Kacper dostał się do finału MasterChefa. Będziemy kibicować mu w dalszych rozgrywkach. Brawo!

- Zawsze lubiłem gotować, ale na poważnie i świadomie zająłem się tym około 3-4 lat temu – opowiada Kacper. Gotował głównie dla siebie, bo rodzice lubią raczej tradycyjne smaki. Potem postanowił się tym podzielić z innymi i pokazuje swoje potrawy na facebooku i instagramie. Dodaje filmy i przepisy.

Łączy nietypowe smaki. Szuka nowych połączeń. Wśród przepisów można znaleźć między innymi brzoskwiniowego kurczaka z chrupiącym batatem, podpłomyka z boczniakiem i ziemniaki z kotletem w autorskim wydaniu.

- Lubię kuchnię meksykańską, azjatycką, wyrazistą – mówi Kacper.

20-latek jest studentem geodezji na Politechnice Wrocławskiej. Przyznaje jednak, że te studia to nie jest jego bajka i chętnie zamieniłby je na coś innego. Jego marzeniem jest własna restauracja z autorskimi potrawami. Może gdzieś w naszym regionie, bo jego zdaniem w Jeleniej Górze brakuje lokali z interesującymi, nietuzinkowymi potrawami. Króluje pizza i gyros. On serwowałby na przykład bułeczki bao z krewetkami w owocowych smakach, które dały mu miejsce na liście kandydatów do programu MasterChef.

Organizatorzy w tym roku postanowili dać tak zwany złoty bilet osobie, która otrzyma najwięcej głosów w internetowym castingu.

Na Kacpra Lacha można je oddawać w sobotę i niedzielę (23 i 24 maja) na stronie https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-pierwszego-uczest....

Komentarze (9)

Super! Zagłosowane

"kurczak z chrupiącym batatem" brzmi kurde ciekawie.

Jak chce to do MC Donalda w Jeleniej go mogę przyjąć! Od zaraz! W MC drive non stop kolejka..

Powodzenia! Spełniaj marzenia chłopaku :)

No i kogo to

Jaka piękna chłopaka

Nawet na najbardziej fajnego newsa odezwą się idioci na zasadzie : nie wiem, nie rozumiem ale się wypowiem.
A tak do sedna, fajnie że chłopak ma pasję którą chce realizować :)

Kacper nie przejmuj się frustratami. Rób swoje !

"20-latek jest studentem geodezji na Politechnice Wrocławskiej. Przyznaje jednak, że te studia to nie jest jego bajka i chętnie zamieniłby je na coś innego."

To po co szedł na te studia, skoro to nie jego bajka?

Mógł iść od razu do szkoły gastronomicznej.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.