Rusza jeleniogórska aplikacja miejska

Rusza jeleniogórska aplikacja miejska

Aktualności z życia miasta, na bieżąco aktualizowany kalendarz wydarzeń i wiele innych funkcjonalności zawiera nowa aplikacja miasta Jelenia Góra. Jest już dostępna dla użytkowników systemów Android i iOS.

Aplikacja jest darmowa i prosta w obsłudze. Ma wiele funkcji, które przydadzą się mieszkańcom i przyjezdnym.

Oto kilka z nich:

Aktualności i powiadomienia

Zyskasz błyskawiczny dostęp do informacji z życia miasta. I nie musisz sprawdzać, czy pojawiły się nowe artykuły, otrzymasz automatycznie powiadomienia o nich.

Będą wyświetlały się także ostrzeżenia pogodowe czy o sytuacji kryzysowej.

Kalendarz imprez

Aplikacja umożliwia śledzenie na bieżąco ciekawych wydarzeń w naszym mieście i dzięki temu może pomóc w zaplanowaniu wolnego czasu.

Zgłaszanie problemów Zauważyłeś coś niepokojącego? Niezabezpieczoną studzienkę kanalizacyjną, brak oświetlenia ulicznego itp.? Teraz, w bardzo prosty sposób można o tym powiadomić. - Zrób zdjęcie, naciśnij przycisk lokalizowania i wyślij zgłoszenie. Trafi ono do odpowiednich służb - czytamy w instrukcji aplikacji.

Interaktywna map

Obiekty na interaktywnej mapie są grupowane w kategoriach i podkategoriach. Posiadają dane opisowe i kontaktowe oraz multimedialne. Dodatkową funkcją jest uruchomienie funkcji nawigacji, która doprowadzi nas do wybranego obiektu.

Jak skorzystać z aplikacji?

Z aplikacji można korzystać anonimowo – nie musisz zakładać konta i podawać żadnych danych. System prosi jedynie o pozwolenie na dostęp do: • systemu powiadomień push, abyś mógł otrzymywać ostrzeżenia kryzysowe, przypomnienia czy powiadomienia o ważnych aktualnościach • kalendarza, aby zapisać w nim termin wydarzenia, którym jesteś zainteresowany, wpisać je w plan dnia oraz przypomnieć o nim dzień wcześniej • magazynu zdjęć, aby móc dodać zdjęcie do systemu zgłaszania problemów • odbiornika GPS, aby pobrać precyzyjną lokalizację i przypisać ją do zgłoszenia.

Aplikację można pobrać z oficjalnej strony internetowej miasta.

Więcej informacji: http://jeleniagora.pl/

Komentarze (5)

Niech miasto wprowadzi lepiej kartę miejską (np jak Wrocław)

Prof. Boroń-Kaczmarska uważa, że ogniskami zakażeń w ostatnim czasie są kościoły, które nie powinny być otwarte. To właśnie w nich - jak mówi specjalistka chorób zakaźnych - dochodzi do masowej transmisji wirusa.

Niebawem rząd job jego mat' pisowska narodowo socjalistyczna Najjaśniejszej wprowadzi Narodowe Centrum Zaopatrzenia w Wodę, gdyż nie może tak być, żeby jakieś lokalne wodociągi zarządzały tak ważnym dla ludzi produktem.

Wirtualna Polska dotarła do korespondencji dr. Stanisława Mazura, prezesa Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie, ze swoimi pracownikami. Wynika z niej, że Mazur polecił wielokrotne używanie strzykawek jednorazowych przy podawaniu szczepionki.

Czy jest w pisbolszewii niezależny prokurator?

typowa propaganda dla gupków. To kłamstwo, że aplikacja jest darmowa. Jakiś urzędas po proasy wziął pieniadze z budżetu miast i za nią zapłacił nie pytając się nawet o zgode mieszkańców. A te dziennikarzyny mogłyby sie chociaż dowiedzieć komu zapłacono i ile.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.