Tłumy na spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim

Tłumy na spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim

„Mamy dość”- skandowali dzisiaj (14.06) mieszkańcy Jeleniej Góry oraz wielu sąsiednich miast na spotkaniu w Rafałem Trzaskowskim, kandydatem na prezydenta RP.  Plac Ratuszowy wypełniony był po brzegi. Wielu ludzi przyszło z flagami i transparentami.

- Dziękuję za wasz entuzjazm i zaangażowanie w zbieranie podpisów – mówił Rafał Trzaskowski. - W pięć dni zebraliśmy blisko 2 mln podpisów, w tym jest duża zasługa Dolnoślązaków – mówił.

- Bardzo się cieszę, że jestem w Jeleniej Górze. Zawsze jak się tutaj pojawiam, nie mogę się nadziwić jak piękna jest Jelenia Góra, jak wypiękniała w ciągu ostatnich lat, i to jest zasługa was wszystkich - dodał.

Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry, witając Rafała Trzaskowskiego, podkreślał, że na stanowisku prezydenta RP potrzebny jest człowiek, który rozumie samorząd. A prezydent Warszawy sprawdzi się doskonale, bo zna pracę w samorządzie od podstaw.

Rafał Trzaskowski podczas dzisiejszego spotkania nawiązał do specyficznych problemów gmin uzdrowiskowych, których jest wiele na Dolnym Śląsku. Świeradów- Zdrój i inne podobne miasta, które żyją z kuracjuszy czekają na konkretną pomoc rządu. Bez niej zaczną upadać – alarmował.

Podkreślał, że Polska potrzebuje silnego prezydenta, który jest tam, gdzie są problemy. - Prezydent powinien być tam gdzie ludzie mogą stracić pracę, a nie tworzyć tematy zastępcze - twierdził Trzaskowski.

Dziękując za poparcie przy zbieraniu podpisów Rafał Trzaskowski zaapelował o jeszcze większą mobilizację przez najbliższe dwa tygodnie, jakie dzielą nas od wyborów prezydenckich. - Proszę o jeszcze, bo na pewno kłód rzucanych nam pod nogi będzie jeszcze więcej. Ale my, mimo że kampania jest nierówna, to się nie damy – zapewniał kandydat na prezydenta RP. - Jesteśmy niepokorni i jeszcze silniejsi. – Damy radę – odpowiadali mu  ludzie.

- Mamy dość szerzenia nienawiści, dość tego, że bez przerwy próbują nas dzielić – mówił Rafał Trzaskowski. - Jesteśmy wszyscy tacy sami, dumni ze swojej różnorodności. To widać zwłaszcza na Dolnym Śląsku, gdzie ludzie przyjechali z różnych stron i dzisiaj tworzą wspólnotę. My potrzebujemy wspólnej Polski. Nie damy się podzielić – zapewniał.

Podczas swojego wystąpienia Rafał Trzaskowski podkreślał, że miejsce Polski jest w Unii Europejskiej.

- Nie wygram sam. Razem to musimy zrobić. Ta niesamowita energia, ten uśmiech, zaangażowanie, jakie wszędzie widzę daje siłę do walki - zakończył.

Rafał Trzaskowski z Jeleniej Góry pojechał na kolejne  spotkania do Legnicy i Wrocławia.

rafał Trzaskowski 14.06 (1).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (2).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (3).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (4).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (6).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (7).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (8).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (9).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (10).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (11).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (12).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (14).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (15).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (16).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (17).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (18).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (19).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (20).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (21).jpg
rafał Trzaskowski 14.06 (22).jpg

Komentarze (85)

Witam. Mam dla Pana Trzaskowskiego nowe, mocniejsze i lepsze hasło wyborcze, mianowicie: Trzaskowski koniec Polski

Może właśnie o to mu chodzi... O ten koniec Polski. Nie chciał rozmawiać z Marcinem Bustowskim w sprawie trucia Polaków glifosatem, czyli ROUNDUP'em - po prostu zwiał,a wcześniej obiecał rozmowę przy aucie. Obiecanki cacanki i... "uciekł jak szczur" Trzaskowski przyznaje się z dumą do przynależności, jak to sam określił, do "półtajnej grupy Bilderberg". Poszukajcie sobie co to za grupa, do czego dąży i czyje interesy reprezentuje. A tak przy okazji, zainteresujcie się szkodliwością GLIFOSATU bo w*p*i*e*p*r*z*a*c*i*e go na potęgę i nawet o tym nic nie wiecie. SZACUNEK dla Marcina Bustowskiego za walkę o Waszą świadomość i zdrowie.

A co, miał przebadać foliarza jak psychiatra?

Gdyby ktoś się dziwił ze tyle ludzi to po wiecu znaczna część udała się za swoim nowym idolem do Legnicy a nastepnie do Wrocławia.Kolejne sztuczki PO .To w wiekszości ludzie spoza regionuu jeleniogórskiego

Łżesz PiSOwski trollu. Jesteś spoza Jeleniej Góry, Nawet nie wiesz kto jest na zdjęciach.

Trzaskowski odwiedził Jelenią Górę - Duda uznał to za zbędne. Woli wiejskie festyny i dożynki. Chyba wiecie na kogo zagłosować?

oczywiście. Wiemy doskonale...

Otóż Trzaskowski jest uczniem Tuska, a jak wiemy Tusk i PO przegrała wybory, bo Tusk KŁAMAŁ jak z nut !!, Trzaskowski robi to samo. Tylko naiwni idioci mogą udawać, że wierzą w zmiana Trzaskowskiego (jak ktoś nie dotrzymał obietnic w Wawie to tym bardziej nie dotrzyma w Polsce), a poza tym jak można być takim ****em i ubiegać się o fotel Prezydenta RP gdy w 2016r było się konfidentem, antypolakiem piszącym rezolucje antypolskie !?! no jak ???. Porównanie p. Dudy z Trzaskowskim to tak jak porównanie aspiryny do dżumy !!

PiSOwski troll - pisze hejty za kasę..Wszędzie takie same..

Byłem, widziałem. Gdyby ten tłum się ścisnął to zajeli by 20 % placu ratuszowego. Dobrze to nie wróży Nowiny jak to w tego typu mediach bywa piszą TŁUMY ha

a kto to jest Bustowski??? :)

Nowiny chociaż piszą, bo Jelonka to inna opcja i jakoś zapomniała napisać, ale że Duda był w Złotoryi to pierwsze co się wyświetla.

Jak by było o czym to by napisali.Byl długi weekend i uznali że nie warto go zrywać dla marionetki i notorycznego kłamcy

oj tam, od razu kłamca i marionetka. Musisz zrozumieć, że mimo najlepszych chęci Trzaskowski nie jest w stanie wprowadzić niektórych obietnic w życie...

A ja mam takie hasło " Pan Trzaskowki początek normalnej Polski"

Opartej na ideologii LGBT, z przedszkolami pełnymi masturbujących się 3-latków wychowywanych przez dwóch tatusiów

Ty jednak debil jesteś

....prezydent POlski, z programem edukacji uzupełnianym prelekcjami w przedszkolach przez drag queen, w zakresie czerpania radości z nieskrępowanego onanizowania się przez przedszkolaki

Nieładnie, tak wyzywać kandydata na prezydenta. POpraw się....

Wspominasz swoje dzieciństwo, czemu tak długo milczałeś.

Panie Pokój / wielki katoliku/po co oczadziała od nienawiści Sekta LGBT szantażuje i wymusza "prawo" do zindoktrynowania dzieci?
To oczywiste - chodzi im o homoseksualizowanie nastolatków. Jak wykazały badania naukowe, 31% molestowanych homoseksualnie 12-latków, 22% 15-latków i 15% 18-latków staje się homoseksualna.

Im chodzi tylko o to, aby okaleczać, niszczyć i molestować cudze dzieci normalnych ludzi, bo dominującym składnikiem tzw "tożsamości lgbt" jest NIENAWIŚĆ do normalnych ludzi i ich normalnego życia, normalnych uczuć, których Oni NIGDY mieć nie będą.

Większość przyszła zobaczyć Trzaskowskiego to nie znaczy, że są jego zwolennikami. Ciekawość ludzi, żeby zobaczyć na żywo cwaniaczka, narcyza z Warszawy , to tyle w tym temacie. Moherowe berety po kościele wybrały się zobaczyć prezydenta Warszawy z ciekawości a nie z poparcia jego kandydatury. Kompromitujące widowisko żenującego kandydata cwaniaka - karierowicza Sorosa.

Najpiękniejszą wizytówką Jeleniej jest tzw.górka. Środek Zabobrza,kable zwisające na budynku.Wlasciciel Urząd Miasta.Głośno się mówi o remoncie a to tylko kawałek chodnika.

Brak programu, tylko kampania negatywna. Gospodarz i ekonomista z niego żaden, tylko promocja LGBT. I tym chce wygrać wybory?

No to ile za te oczka wodne? Wykopałem dołek i sikam...

a ty kim jestes durniu i debilu

hahahahahahaha!! Powaliły mnie na kolana twoje argumenty....:)))

Zwykły laluś z tego czaskoskiego, nie wygra.

Nie poradził sobie w Warszawie to pcha się wyżej. Nawet ogolić się nie potrafi?

Nieudaczny słup PO, bez polotu, bez wyrazu, bez pomysłów, z haryzmą Pawlaka(Waldka). Kompetencje idealnie przedstawiają obrazki z operacji specjalnej zaklejania szyby w drzwiach "wdzięcznej" mieszkanki Warszawy. Nawet to zrobił nieudacznie. Nad awarią Czajki z litości nie będę się pastwił....

Polak g**** pojdzie zagłosuje na Dude albo Trzaskowskiego i dalej będzie okradany i truty.

Cwaniaczek to Duda który wrzeszczy i gada głupoty człowiek bez ambicji który złamał konstytucje wiele razy zniszczył razem z PIS polskie sądownictwo sługus Kaczynskiego

blablablablablabla.......

w małej złotoryji byli wczoraj na wiecu Dudy z 5 razy tyle ludzi

"złotoryji"? Przyznaj się, ty nawet w pierwszej klasie podstawówki miałeś pod górkę, prawda?

"Trzask i po długopisie"

Bo ich autobusami dowozili

Już tak było, że całe grupy etniczne, czy społeczne zostały wykluczone i nazwane nieludźmi. Skończyło się obozami koncentracyjnymi i krematoriami. Jak widać Duda to wdzięczny naśladowca, który ślepo wykonuje rozkazy rasistowskiego nadwodza. Nic wam to nie mówi? Nie widzicie czym to pachnie? (sorry śmierdzi)

Skoncentruj się. Ten smród to od ciebie, a odniesienia do obozów i krematoriów, dowodzą tylko twojego głębokiego upośledzenia umysłowego. Niczego więcej...

PAD wczoraj wygłaszał oszczerstwa ,kłamstwa prawie ocierające sie o nazizm a ziś płacze w Oświęcimiu co za fałszywy człowiek .
Człowiek wykształcony a dał się og****ć przez mściwego karła pislackiego.

następny wypatroszony intelektualnie przez WSITVN...

wypatroszony to ty jestes durniu

hahahahahahahaha!!! Litości! "Godny" interlokutor mi się trafił :)))) twoje "argumenty" zwalają z nóg...

"Bardzo się cieszę, że jestem w Jeleniej Górze. zawsze jak się tutaj pojawiam, nie mogę się nadziwić jak piękna jest Jelenia Góra, jak wypiękniała w ciągu ostatnich lat, i to jest zasługa Was wszystkich, I nie damy sobie kochani odebrać tej dumy z tych dokonań ostatnich 30. lat"
Dokonania ostatnich 30 lat...Anilux,...Karelma,....Fampa,...Huta Szkła Optycznego,...Zlikwidowane połączenia kolejowe do Karpacza, Kowar, Lwówka Śląskiego. Komunistyczne cwaniactwo oczywiście będzie jak zwykle na takiego kogoś,głosowało, ale nikt inny. Tym bardziej nikt kto zna wszystkie dokonania 30 lat w Kotlinie Jeleniogórskiej za rządów SLD, PO - PSL

wyjechałam z Jeleniej Góry 47 lat temu i 13 lat temu wróciłam z powrotem i zgadzam się z P. Trzaskowskim , że to piękne miasto i przyjazne i komunikacja jest wspaniała i po mieście i dalej , gdzie się tylko zamarzy, i pięknie sie miasto rozwija , wystarczy popatrzeć jak pięknie się ludzie budują w stronę Jeżowa np., jak wspaniale działają seniorzy, oczywiście ci kreatywni, Ci co pracują bo inni wiecznie będą niezadowoleni i będą judzić, ja też mówię mam dość tego dzielenia i cieszę się ,że odpowiedzialność na siebie bierze P. Trzaskowski, energiczny, wykształcony, z chęcią pojednania Polaków a nie łatwe ma zadanie. Zyczę mu powodzenia i nie trzeba mu niczego zazdrościć, bo z komentarzy , wnioskuję ,że to zazdrość przeszkadza ludziom w prawidłowej ocenie innych, najlepiej zawsze zacząć od siebie krytykę. Trzymam kciuki!!!!

Oj kolejny były SB k się odezwał. To przed czym tam zwiales?

On niezależny? No chyba padnę :)))) Członek Zarządu Krajowego PO, wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej - jakby ktoś nie wiedział to skrzydło PO w Parlamencie Europejskim, minister administracji i cyfryzacji w rządzie PO, uczestnik spotkań grupy Bilderberg, szef kampanii Hanny Gronkiewicz Waltz... Faktycznie totalnie niezależny człowiek i gwarant troski o los szarych ludzi i interesów Polski.

Dlaczego Duda nie nadaje się na prezydenta:
- nieznajomość angielskiego - wyszukaj jego przemówienie po angielsku podczas World Economic Forum; warto dla porównania zobaczyć tedtalk Trzaskowskiego – Duda mógł wynająć tłumacza, lecz postanowił świadomie ośmieszyć Polskę, nie umie prawidłowo ocenić swoich możliwości,
- zdjęcie gdy Trump siedzi, a Duda stoi podpisując umowę – uległość w stosunku do USA, brak umiejętności dyplomatycznych,
- zdjęcie Dudy w wyciągniętymi kciukami w górę stojącego za Merkel i Macron. Wstyd. I to oburzone spojrzenie polityka stojącego obok niego. Nie potrafi się zachowywać z kulturą na kluczowych dla Polski spotkaniach – ośmieszenie Polski na arenie międzynarodowej, osłabia pozycję Polski w UE,
- przykłady znieważenia urzędu prezydenta: rap (ostry cień mgły); bieganie za Kaczyńskim, g****e miny podczas spotkań z światowymi liderami; używanie emotikonów na twiterze, przemówienia, które nie mają sensu; "NIE BENDOM NAM TU W OBCYCH JĘZYKACH"
- antypolskość - dzielenie ludzi na popierających partię i opozycję, weto w sprawie Kaszubów
- nie chronienie konstytucji - to częsta opinia wśród politologów, podpisuje wszystko co chce Kaczyński.
Oprócz tego: po raz pierwszy wybór szefa SN o nie najwyższej ilości głosów, 2 miliardy dla TVP, niezrealizowanie obietnic wyborczych pomimo, że wygrała jego partia (Trzaskowskiemu nawet nie minęła połowa kadencji, więc g****o mówić o jego niezrealizowanych obietnicach), jawna kiełbasa wyborcza (bon turystyczny), a więc traktowanie wyborców jak bydło, powrót Kurskiego - nie szanuje go nawet jego partia - pionek Kaczyńskiego. Jeśli chodzi o PIS zachęcam do odwiedzenia strony 100aferpis; nie jest ona co prawda aktualna (z 2019), jeszcze parę rzeczy dałoby się spokojnie dodać.
Podsumowując: Duda nie nadaje się, ponieważ nie umie reprezentować Polski za granicą (i nie tylko – ośmiesza urząd prezydenta) i nie chroni konstytucji. Nie chodzi o grzechy PISu, lecz o fakt, że Andrzej Duda jest po prostu niekompetentną osobą.
Ciekawa jestem czy jakiś wyborca pisu ma merytoryczne i oparte na łatwo sprawdzalnych faktach odpowiedzi (a nie tylko minusowanie).

Biedaku, żeby chcieć merytoryki trzeba samemu ją stosować...

nowiny szlag by was trafił ze cały plac pełny nie było połowy

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.