Załatwiła złodzieja myjką

fot. KPP Jawor

Przytomność umysłu i zdecydowanie mieszkanki Bolkowa uchroniło ją od kradzieży auta. Sprawca wykorzystać nieuwagę kobiety podczas mycia pojazdu. Potraktowany strumieniem wody uciekał w popłochu. Portale motoryzacyjne piszą, że to ostatnio powtarzający nsię schemat, więc lepiej także w czasie mycia zamykać swój samochód.

- Do zuchwałej próby kradzieży doszło w niedzielę,  po godz. 21:20 na terenie stacji paliw w Bolkowie. Właścicielka osobowego audi postanowiła umyć swój pojazd na myjni samoobsługowej. W trakcie mycia auta, do jej pojazdu od strony kierowcy podszedł młody mężczyzna ubrany w granatową koszulkę z krótkim rękawem i z napisem „policja”. Otworzył drzwi samochodu i widząc pozostawione w stacyjce kluczyki, próbował wsiąść do pojazdu i odjechać . Czujna właścicielka na szczęście szybko zareagowała, oblewając złodzieja wodą pod ciśnieniem z myjki. To skłoniło mężczyznę do ucieczki. Wraz ze „wspólnikiem” odjechali osobowym volkswagenem w kierunku Jawora. W tym czasie właścicielka audi powiadomiła o zdarzeniu dyżurnego jaworskiej jednostki. Policyjny patrol, na terenie jednej ze stacji paliw w Jaworze, napotkał pojazd, którym poruszali się sprawcy. Podczas podjętych czynności, w volkswagenie mundurowi znaleźli mokrą koszulkę, a w trakcie przeszukania właściciela t-shirtu, ujawnili - ukryte w bieliźnie mężczyzny - narkotyki. Funkcjonariusze niezwłocznie dokonali zatrzymania 29-latka oraz jego 31-letniego kolegi – informuje Ewa Kluczyńska z jaworskiej policji.
Sprawcami okazali się mieszkańcy powiatu jaworskiego. Usłyszą zarzuty usiłowania kradzieży samochodu, a jeden z nich - posiadania środków odurzających oraz popełnienia wykroczenie z art. 61 kw, zakazującego noszenie ubioru z napisem „policja”.
 

See video

Komentarze (11)

OJ sypie się elektorat PO-PSL-SLD Donald ratuj. Nojman ratuj.

Te faszysty z PIS-u pozamykają cały elektorat tej złodziejskiej mafii PO-PSL-SLD. Co to za demokracja jak kraść nie pozwalają te faszysty. Oj co to będzie, jak tu teras normalnie żyć. A tak wam dobrze było, a tak wam dobrze i spokojnie się żyło. Donald ratuj. Nojman ratuj. Timermans ratuj bo nasza złodziejska demokracja się wali. Oj co to będzie?????

Piszcie wszyscy do Uni Europejskiej niech interweniują niech postraszą, że odbiorą pieniądze. To zamordyzm musi się skończyć. Tak dalej nie da się rzyć. Przecież nie pojedziemy na zmywak do Holandii albo na szparagi do Niemca. Pisory mogły tam jechać ale wy to rasa panów. Szlachta entelygencja awangarda nowoczesnej Europy. Przecia Borys Budka tak gadał.

Czy facet przebrany w mundur z napisem Policja i pałujący z atencją kobietę, to heteroseksualista, czy gej nienawidzący płeć przeciwną? Z filmu wynikało by, że to drugie! Przebierać się za Policjanta...?

Piszcie wszyscy do Uni Europejskiej niech interweniują niech postraszą, że odbiorą pieniądze. To zamordyzm musi się skończyć. Tak dalej nie da się rzyć. Przecież nie pojedziemy na zmywak do Holandii albo na szparagi do Niemca. Pisory mogły tam jechać ale wy to rasa panów. Szlachta entelygencja awangarda nowoczesnej Europy. Przecia Borys Budka tak gadał.

Przecia Borys nie kłamie.

Właśnie ta inteligencja mówi :
„po-jak podwyżki” - naucz się ortografii a dopiero potem siadaj przed tak złożonym urządzeniem jakim jest komputer. Do szkoły się nie chodziło ? Publikowanie tych samych komentarzy po kilka razy nie sprawi że będziesz ważniejszy , no chyba że prezes płaci od sztuki , a że jest sto razy to samo - przecież nie ważne i tak połowy z tego co piszesz nie rozumiesz.

PiSdowate podwyżki wykończą Polaków.Kaczor wzoruje się na Łukaszence.Zły wybór.Są lepsi od których można brać przykład.

Zacząleś się już leczyć czy ciągle odwlekasz??

Gratuluje autorowi tekstu, no gratuluje,to jeszcze j,polski czy juz polszczyzna? Spadacie coraz nizej. ..

Też mi coś - to zwykły odruch. Gdybym jadł sobie kość, a ktoś chciałby mi ja zabrać to odgryzłbym mu rękę - proste.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.