Zmiana w jeleniogórskiej prokuraturze

Fot. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze

18 września 2020 roku Marek Gołębiowski zakończył pełnienie funkcji Prokuratora Okręgowego w Jeleniej Górze i z dniem 21 września 2020 roku został awansowany do Prokuratury Krajowej w Warszawie. Zastąpi go Zbigniew Harasimiuk z legnickiej prokuratury.

„4,5-letni okres sprawowania funkcji Prokuratora Okręgowego przez Marka Gołębiowskiego to czas organizacyjnego, kadrowego i finansowego wzmocnienia prokuratury, a także dostosowania jej struktury do aktualnych wyzwań. Zasadność przeprowadzonych zmian znalazła potwierdzenie w wynikach pracy, które w wielu kategoriach należą do najlepszych w regionie dolnośląskim i plasują naszą jednostkę w czołówce krajowej. Prokuratorzy okręgu jeleniogórskiego z sukcesami prowadzą szereg poważnych śledztw dotyczących najpoważniejszych przestępstw, w tym o zasięgu ogólnokrajowym, pozbawiając przy tym skutecznie przestępców owoców ich działalności. To także czas bardzo dobrej współpracy z policją i innymi organami prowadzącymi postępowania karne. W tym czasie pozyskano wiele środków na poprawę warunków pracy i płacy w jednostkach okręgu jeleniogórskiego” – czytamy w komunikacie prokuratury

Z dniem 21 września 2020 roku, funkcję Prokuratora Okręgowego w Jeleniej Górze obejmie Zbigniew Harasimiuk, przez wiele lat pełniący służbę w jednostkach prokuratur okręgu jeleniogórskiego, a od roku 2016 Prokurator Okręgowy w Legnicy.
 

Komentarze (4)

Króla Popiela zjadły myszy, narodowych socjalistów pis.bolszewikow zjadły norki.

Ta zmiana nastąpiła na wniosek pana Zbyszka, jeszcze "przed", czy już w "trakcie" ostatnich głośnych wydarzeń politycznych, których to TVPiS, traktuje niezwykle lakonicznie?

Nowym prokuratorem generalnym ma zostać fanatyczny narodowy socjalista pis.bolszewik z grupy małego kulawego führera Kaczyńskiego,

autor slów:

"skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją."

W 1933 roku po wygranych wyborach Adolfa Hitlera świat zamknął szeroko oczy na poczymania narodowych socjalistów i ich brunatnych oddziałów SA.

Uprzejmie informuję:

zero Ziobro wy.zero.wany

Je*** pis.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.