Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o groźby karalne. Mężczyzna groził swojemu sąsiadowi pozbawieniem życia, a także tym, że go okradnie. Pokrzywdzony w obawie o swoje życie i zdrowie o przestępstwie powiadomił Policję. Teraz mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o groźby karalne.

6 września br. wieczorem policjanci zostali powiadomieni przez jeleniogórzanina o groźbach kierowanych pod jego adresem przez mężczyznę wynajmującego lokal w tym samym budynku. Tego dnia pokrzywdzony zapukał do sąsiada, aby prosić go, aby zachowywał się ciszej, gdyż z jego mieszkania dobiegały krzyki. Jego prośba wywołała u 28-latka agresję, zaczął go wyzywać, jak również grozić mu pozbawieniem życia oraz tym, że go okradnie.

Pokrzywdzony w obawie o własne życie i zdrowie o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na zgłoszenie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa. Jak się później okazało, zatrzymany był już notowany za podobne czyny.

28-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot.: News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.