Kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat grozić może zatrzymanym przez jeleniogórskich policjantów kierowcom za naruszenie zakazów sądowych. Tylko w weekend policjanci zatrzymali 6 takich kierujących, w tym jednego, który zlekceważył dożywotni zakaz kierowania. Nieodpowiedzialni kierowcy narazili się na poważne konsekwencje prawne, a za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 6 kierowców w wieku od 30 do 37 lat, którzy kierowali pojazdami wbrew zakazom sądowym.

1 października br. około godziny 22.00 dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze na ul. Wolności zatrzymali 35-letniego kierującego pojazdem marki Citroen, który kierował pojazdem wbrew zakazom sądowym.

Tego samego dnia, około godziny 10.12 policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który kierował pojazdem marki Ford wbrew dożywotniemu zakazowi, przy czym przestępstwa tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali trzech kolejnych kierowców, którzy naruszyli sądowe zakazy.

2 października br. około godziny 16.16 policjanci jeleniogórskiej drogówki na ul. Sobieszowskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letnią kobietę, która kierowała Fiatem wbrew dwóm zakazom 3-letniemu i 2 –letniemu.

Kierującym za naruszenie zakazów sądowych grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Wszyscy kierowcy ze swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Fot.: News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.