Policjanci z Wydziału Kryminalnego oraz Komisariatu I Policji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego jeleniogórzanina  w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności dowiedzieli, że 28-letni mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej posiada narkotyki w magazynie na swojej posesji. Przeszukując magazyn policjanci znaleźli środki odurzające przechowywane w wiadrach. Była to marihuana i amfetamina. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 9000 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.  Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją.

Informację przekazała młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.