Internetowy portal nj24.pl -, tak właśnie ten, gdzie ukazuje się ta informacja – można kupić! Za niewielkie, tak naprawdę, pieniądze. Udziałowcy spółki Nowiny Jeleniogórskie spółka z o.o. w likwidacji zdecydowali, że prawa związane z prowadzeniem portalu, ale także prawa do publikacji materiałów archiwalnych, które przez ponad 60 lat ukazywały się się na łamach tygodnika Nowiny Jeleniogórskie oddadzą za 50 tys. zł.

Nazwy „Nowiny Jeleniogórskie” i „nj24” przez lata zdążyły się zapisać w świadomości mieszkańców regionu. I szkoda byłoby, żeby zniknęły ostatecznie i bezpowrotnie. Tylko dlatego udziałowcy spółki tak nisko wycenili wartość portalu, który chcą oddać. Zależy im na znalezieniu kontynuatorów tej działalności, także po to, aby nie zmarnował się i nadal ukazywał w internetowych publikacjach dorobek kilku pokoleń dziennikarzy, którzy tworzyli tygodnik i portal internetowy. Im samym – choć wszyscy mieli swój udział w funkcjonowaniu gazety i portalu – z czasem zabrakło zapały, by dalej prowadzić portal; przeszli na emerytury, zmienili miejsca pracy…

A portal ma wielki potencjał, nie tylko z uwagi na ugruntowaną wśród mieszkańców regionu rozpoznawalność, także dzięki zasobowi tysięcy wartościowych materiałów dziennikarskich, które wprawdzie nie mają statusu newsów, ale mogą być interesującą lekturą.

Oferowany portal jest ciągle internetowo aktywny i generuje przychody z reklam i innych usług komercyjnych. Rozliczeniowo nie przynosi strat. Sprzedaż obejmuje portal internetowy wraz z platformą do jego obsługi, domenę, fanpage, prawa do publikacji materiałów archiwalnych Nowin Jeleniogórskich i nj24, bazę reklamodawców.

Szczegóły pod numerem telefonu 694792203

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.