Od godz. 18.00 do 24.00 trwać będzie bezpłatne, nocne zwiedzanie ekspozycji muzealnych. Szczególną atrakcją przygotowaną specjalnie na tegoroczną Noc Muzeów, będzie wystawa Street Artu „Sztuka ulicy: Rio de Janeiro i Łódź”, którą obejrzeć będzie można tylko w tę sobotę.
Wystawa przygotowana została w ramach projektu edukacji globalnej: Build Solid Ground i udostępniona za pośrednictwem Kampanii Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu przez Fundację „Kultury Świata”. Więcej o ekspozycji „Sztuka ulicy: Rio de Janeiro i Łódź” na planszy, którą publikujemy poniżej.

Gospodarze instytucji, zapraszając do uczestnictwa w Nocy Muzeów, przypominają o zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa związanych z nieustającym zagrożeniem koronawirusem – zachowaniu odpowiednich odstępów podczas zwiedzania, posiadaniu założonych maseczek oraz dezynfekcji rąk i używaniu rękawiczek. Więcej na temat obowiązujących zasad udostępniania na stronie internetowej Muzeum Karkonoskiego (w zakładce „dla zwiedzających”) oraz w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.