76-letnia kobieta zginęła w wypadku w Krzeszowie (gm. Kamienna Góra). Auto prowadził jej 54-letni syn. Był pijany.

Do wypadku doszła dziś w południe (20 października). Kierowca jadący w kierunku Chełmska na wyjeździe z Krzeszowa nie opanował auta na łuku drogi, zjechał na pobocze i prawą stroną pojazdu uderzył w drzewo.

– Dziś około godz. 11.54 przy wyjeździe z miejscowości Krzeszów w kierunku na Jawiszów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu działania prowadzą jednostki JRG Kamiena Góra oraz OSP Krzeszów i OSP Chełmsko Śląskie. Z przykrością informujemy, że śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Pomocy poszkodowanym w pierwszej kolejności udzielały jednostki straży pożarnej , kolejno na miejsce dojechały dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji – przekazywali funkcjonariusze PSP.

W aucie podróżowali kierujący 54-letni mężczyzna i jego 76-letnia matka, mieszkańcy gminy Kamienna Góra. Kierowca wypadł z auta, odniósł obrażenia, stracił przytomność, ale udało mu się przywrócić funkcje życiowe. Także kobieta żyła jeszcze, gdy strażacy przy użyciu sprzętu wydobyli ją z samochodu, jednak chwile później kobieta zmarła.

Kierowca auta zanim trafił do szpitala został przebadany na obecność alkoholu – wykazało 2 promile w wydychanym powietrzu.

Fot. PSP Kamienna Góra

1 Komentarz

  1. Skala drogowego debilizmu jest nie notowana od niepamiętnych czasów. Gdzie policja drogowa, gdzie fotoradary, gdzie nieuchronne kary za agresywną jazdę i brawurę. Droga publiczna to nie tor wyścigowy miszczowie kierki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.