Jeleniogórscy policjanci wspólnie ze strażakami, GOPR-em, Strażą Leśną i Policyjną Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą z Lwówka Śląskiego szukali 66-letniego mężczyzny, który 13 listopada br. samowolnie oddalił się z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szklarskiej Porębie. Mężczyzna nie był odpowiednio ubrany, jak na tę porę roku i nie było z nim również żadnego kontaktu. 14 listopada br. 66-latek został odnaleziony w Szklarskiej Porębie w pobliżu jednego z wiaduktów.

13 listopada br. około godziny 14.00 policja jeleniogórska została powiadomiona o zaginięciu 66-letniego mężczyzny, który samowolnie oddalił się z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szklarskiej Porębie. Mężczyzna nie był odpowiednio ubrany, jak na tę porę roku, jak również nie było z nim żadnego kontaktu.

Po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast rozpoczęto poszukiwania zaginionego. W akcji uczestniczyli jeleniogórscy policjanci, ratownicy GOPR, jeleniogórscy strażacy i z OSP, strażnicy leśni, a także do poszukiwań włączyła się Policyjna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Lwówka Śląskiego. Działania prowadzono przy użyciu drona i termowizji, a w lesie, w trudno dostępnym terenie mundurowi poruszali się na quadach. Funkcjonariusze przeszukiwali tereny leśne w Szklarskiej Porębie, Piechowicach, sprawdzano drogi i leśne szlaki.

Dzisiaj, około godziny 10.00 policjanci ze Szklarskiej Poręby zostali powiadomieni przez pracownika kolei, że w okolicach jednego z wiaduktów kreci się jakiś mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest to poszukiwany 66-latek. Mężczyzna został oddany pod opiekę lekarzy.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.