Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 38-latek ukradł swojej byłej dziewczynie telefon komórkowy o wartości 800 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Teraz za popełniony czyn odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło pod koniec czerwca br. w Jeleniej Górze. Mężczyzna spotkał na ulicy swoją byłą dziewczynę, doszło do kłótni, w wyniku której ukradł jej telefon, a następnie uciekł. Jego wartość właścicielka oszacowała na 800 zł.

Pokrzywdzona o kradzieży powiadomiła policję, przekazała również informacje dotyczące sprawcy. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o tę kradzież. Odzyskali również telefon pokrzywdzonej, który 38-latek miał w mieszkaniu.

Teraz jeleniogórzanin za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.