Wczoraj w rolę wykładowcy na Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych wcielił się sławny prezenter telewizyjny Tomasz Kammel. Specjalny wykład pt. „Co zrobić, żeby chciało się chcieć” odbył się 24 listopada, w godz. 13:00 – 14:30 w Auli Rektoraru KANS i wzbudził wielkie zainteresowanie wśród studentów tej jeleniogórskiej uczelni. Nie powinno to dziwić, bo był pełen dynamizmu, ciekawych przykładów z życia Kammela oraz wyjątkowych osób, z którymi zetknął się on w trakcie swojej kariery. Nie zabrakło dowcipnych uwag i celnych spostrzeżeń.

Pochodzący z naszych okolic Kammel 3 lata pracował w radiu, 25 lat w telewizji i wciąż „chce mu się chcieć”, szczególnie rozwijać się zawodowo i osiągać kolejne cele, ale zawsze ścierając się jedynie samemu ze sobą i własnymi słabościami. O sposobach na kształtowanie w sobie tej pozytywnej, pozwalającej sięgać szczytów postawy opowiadał z pasją studentom i pracownikom KANS, inspirując ich do pracy nad sobą i nieprzejmowania się toksycznymi drobnostkami.

Jaką receptę na sukces ma Kliczko? Jak to się dzieje, że pytanie „dlaczego ja?” zatruwa nam myśli? Co to jest „PUB”? W którym momencie życia Kammel zapowiadał przedstawienia dla 5- i 6-latków? Jaki typ ludzi osiąga zwykle szczyt kariery w firmach i przedsiębiorstwach? Dlaczego Krawczyk kazał Kammelowi kupić mięso na garnitur?

Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć w jednym z artykułów w przyszłym numerze „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy do zakupu i lektury!

3 komentarze

  1. Przede wszystkim głównym tematem wykładu Kammela powinno być zastosowanie wazeliny w celu odnoszenia własnych korzyści, na własnym przykładzie powitania cudu życia pisowskiego prezesa TV Kurskiego podczas koncertu Andrei Bocellego, co zostało uznane za cringe roku. Kammel byłby znakomitym orędownikiem budowy fabryki wazeliny w JG, bo na tym towarze to zna się jak mało kto (oczywiście poza członkami partii PIS, bo tych to i Kammel nawet nie przebije).

  2. I jeszcze jedno. Redakcja zapowiada w najnowszym numerze NJ pasjonujące tematy – „Jaką receptę na sukces ma Kliczko? Jak to się dzieje, że pytanie „dlaczego ja?” zatruwa nam myśli? Co to jest „PUB”? W którym momencie życia Kammel zapowiadał przedstawienia dla 5- i 6-latków? Jaki typ ludzi osiąga zwykle szczyt kariery w firmach i przedsiębiorstwach? Dlaczego Krawczyk kazał Kammelowi kupić mięso na garnitur?”
    W dobie wojny za polską granicą, szalejącej inflacji i indolentnych, nierozgarniętych polityków polskiego rządu, to naprawdę fascynujące i brzemienne w skutkach tematy jakie zapowiada redakcja NJ. Brawo redaktorzy. Z tej perspektywy nie dziwi wasz zachwyt Kamellem.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.