Po ostatniej „domowej” przegranej z Piastem Żmigróg, doszło do zmiany na ławce trenerskiej Karkonoszy Jelenia Góra. Ołeksandra Szeweluchina zastąpił Jerzy Kołodziejczyk.

Jeleniogórscy piłkarze po rozegraniu 13 meczów w III lidze zajmują przedostatnie, 17 miejsce, ze zdobytymi 7 punktami. Nasza drużna wygrała zaledwie dwa mecze, raz zremisowała i doznała 10 porażek. Czary goryczy dopełnił fakt, że 16 miejsce w tabeli zajmuje drużyna … Piasta Żmigród, która ostatnio wywiozła z Jeleniej Góry 3 punkty.

Do bezpiecznego 15 miejsca tabeli, „Karki” tracą w tej chwili 5 punktów.
Ołeksandr Szeweluchin pracował w Jeleniej Górze dwa lata i z powodzeniem prowadził drużynę w IV lidze. On też wprowadził Karkonosze do III ligi, po emocjonujących barażach z Lechią Dzierżoniów. Już wówczas wiele się mówiło, że III liga może być za dużym wyzwaniem dla jeleniogórskiej drużyny, co potwierdziła ligowa rzeczywistość. Analizując jednak układ tabeli można śmiało powiedzieć, że nie wszystko jeszcze stracone, gdyż od 10 w tabeli Lechii Zielona Góra jeleniogórzan dzieli zaledwie 10 punktów.

Funkcję trenera objął doskonale znany w klubie Jerzy Kołodziejczyk. Dotychczas pracował on z juniorami starszymi Karkonoszy. Jerzy Kołodziejczyk będzie łączyć pracę pierwszego trenera z koordynatorem grup młodzieżowych w klubie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.