Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego

Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego

Remont ulicy Wojska Polskiego w Jeleniej Górze daje się we znaki kierowcom. Wkrótce czekają ich kolejne utrudnienia, bowiem zmieni się organizacja ruchu na ulicach przeległych do remontowanej. Miasto publikuje wykaz zmian już teraz, aby kierowcy prześledzili, jak będzie się jeździć po 25 lutego.

Oto wykaz zmian:

- ruch pojazdów z kierunku Zabobrza (od ul. Wincentego Pola) do ulicy Wolności odbywać się będzie Al. Wojska Polskiego:  (na odcinku do Armii Krajowej) jako ruch dwukierunkowy. (na odcinku od Armii Krajowej do ul. Matejki) jako ruch jednokierunkowy z możliwością skrótu w ulicę Sudecką, ale tylko w lewo w kierunku Karpacza.

- Przywrócony zostaje ruch dwukierunkowy na ul. Okrzei (do ul. Pocztowej).

- Przywrócony zostaje ruch dwukierunkowy na całej długości ul. Klonowica.

- Wjazd w Al. Wojska Polskiego z ul. Nowowiejskiej będzie możliwy w obu kierunkach (w kierunku dworca PKP i w kier. Cieplic).

- Odcinek Al. Wojska Polskiego (od ul. Matejki do budynku nr 71 w kierunku ul. Grottgera) nadal będzie jako jednokierunkowy.

- Odcinek Al. Wojska Polskiego w kierunku Cieplic (od ul. Teatralnej do ul. Matejki) nadal będzie jako jednokierunkowy.

- Ruch pojazdów w kierunku Zabobrza od ulicy Wolności odbywał się będzie objazdem tj. w prawo ulicą Grottgera, w lewo ul. Chełmońskiego, w prawo ul. Sudecką, następnie w lewo ul. Staffa w lewo Nowowiejską i w prawo Wojska Polskiego.

- Na trasie objazdu obowiązuje ruch dwukierunkowy (z wyjątkiem ul. Grottgera i Chełmońskiego).

- Ulica Sudecka w kierunku centrum, zostaje całkowicie zamknięta na skrzyżowaniu z Aleją Wojska Polskiego - zalecany objazd od strony Karpacza Aleją Solidarności.

- Ulica Ptasia zamknięta od Alei Wojska Polskiego, dojazd tylko od ulicy Sudeckiej.

- Wyjazd z ul. Modrzejewskiej będzie możliwy na wprost, w kierunku ul. Teatralnej i lewo w Al. Wojska Polskiego w kierunku Cieplic.

- Dojazd do Al. Wojska Polskiego z ul. Matejki (od strony ul. Muzealnej) wyłącznie w lewo w kierunku Cieplic.

Opóźnienia z powodu COVID-19

Remont ulicy Wojska Polskiego miał zakończyć się w marcu. Prawdopodobnie zostanie jednak przesunięty, bowiem pracownicy wykonawcy pochorowali się na COVID-19. Przez jakiś czas prace stanęły. Dobra wiadomość jest taka, że w najbliższych dniach przewidywana jest ładna pogoda i może uda się nadgonić opóźnienia.

Z tego samego powodu przedłuży się - prawdopodobnie do kwietnia- remont ulicy Ogińskiego w Jeleniej Górze. Kiedy skończy się kwarantanna, pracownicy wznowią roboty drogowe.

Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego
Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego
Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego
Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego
Duże zmiany w organizacji ruchu przy ul. Wojska Polskiego

Komentarze (15)

Za to jak fatalnie realizowany jest ten i nie tylko ten remont.Ktos powinien zawisnąć na jaja ch i na suchech gałęzi. Panie Łżniak gdzie te wasze doświadczenie którym się Pan tak chwalił wytykając objazdy koło Bolkowa?Tu mamy remont 900m odcinka ulicy a miesxkancy przeżywają udrękę już blisko rok!Jest Pan pierwszym nominowanym drugim rzonca z ka-my.Tak to wygląda jak się wygrany przetarg przerasta wykonawcę

Po trzask...... bezmózgowiec

Dymisja Greniucha przesądzona. Nazistowska swolocza Greniuch mianowany przez narodowych socjalistów pisbolszewikow z IPN na stanowisko dyrektora oddziału wrocławskiego wylatuje.
Wrocław musi być wolny od brunatnych bydlaków.

To świadczy aż nazbyt dobitnie że narodowy socjalizm pisbolszewizm w Polsce rozpanoszył się na dobre i taki właśnie jest system jaki PiSbolszewizm kulawego hitlera Kaczyńskiego stworzył w Polsce żeby to było jasne ta dyskusja pewnie będzie tylko dlatego że dali się przyłapać z gołą dupą co nie zmienia faktu że to szumowina antysemicka i antypolska to wyjątkowe kanalie.

O antypolskich szumowinach wiesz najwięcej UBecki kolaborancie...

Cała ta organizacja powinna zostać zlikwidowana, i wierzę, że kiedyś to nastąpi. Ponad 400 milionów zł rocznie idzie na odgrzewanie "newsów" z ubeckich teczek, czy o czymś jeszcze zapomniałem? Nie ma w Polsce innych potrzeb? A teraz wybrali sobie na dyrektora we Wrocku neonazistę, zresztą wcześniej był już naczelnikiem ipn w Opolu.. Ale czy w ipeenowo-pisowskiej Polsce kogoś to dziwi? Kolesia odwołają, ale tylko dlatego, że się zrobił międzynarodowy skandal, bo przecież ani ipeenowi, ani pisowi, ani tym 40%, które na tę partię głosuje to najwyraźniej nie przeszkadzało - grunt że pińcet plus wypłacają.

Właśnie rząd PIS go odwołuje. Za PO byłby NIE DO RUSZENIA...

Ten remont będzie się nam wszystkim czkał jeszcze przez 5 lat od zakończenia, jeżeli kiedyś nastąpi. To co tam wyprawiają to sztuka dla sztuki. Jak można uzupełniać płyty chodnikowe przy krawężniku drogowym na podsypce narzuconej łopatą i wyrównaną kawałkiem deski, a to wszystko robione podczas mrozu razem ze śniegiem w tej podsypce. Czy ktoś to w ogóle odbiera odcinkowo?

Nie pi er dol. Jak były mrozy i śnieg to nikt tam nie pracował.

Trzeci termin mocno zagrożony kto wie czy kolejny aneks juz na Łuzniakowym biurku nie leży.

Trzeci termin mocno zagrożony kto wie czy kolejny aneks juz na Łuzniakowym biurku nie leży.

No to zobaczymy jak zima odpuści na dobre i trochę ostro deszcz popada.

Dzwoniłem do oddziału IPN we Wrocławiu. Otrzymałem informację że nazisty z ONR nie ma już w budynku IPN.

Teraz czas na delegalizację brunatnego ONR w Polsce.

A powinieneś zadzwonić do mnie....

Do pacjentów psychiatryka nie tak łatwo się dodzwonić. Wracaj do pokoju.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.