Whisky ich zgubiła

Whisky ich zgubiła

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży z kilku marketów na terenie miasta. Kobieta oraz mężczyzna wpadli w ręce policjantów przez pijacką awanturę, którą urządzili w mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli m. in. 10 butelek whisky, dwie wkrętarki i nowe buty sportowe. Para została zatrzymana, a o ich losie zdecyduje sąd.

W godzinach popołudniowych gryfowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży na terenie jednego z marketów. Przed przybyciem policji sprawcy uciekli. Jak wynikało z nagrania monitoringu kradzieży dopuścili się kobieta i mężczyzna, którzy wynieśli m. in. 10 butelek whisky.
Tego samego dnia około godziny 23:00 policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Gryfowa Śląskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta i mężczyzna są pijani, kłócą się, krzyczą i zakłócają spokój innym mieszkańcom. Ponadto podczas interwencji policjanci ujawnili w mieszkaniu 10 litrowych butelek whisky, które – wszystko na to wskazuje - zostały skradzione kilka godzin wcześniej, a także inne przedmioty, które również mogły pochodzić z czynów przestępczych.
41- latka oraz 29- latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Teraz o ich losie zdecyduje sąd. Grozi im do 5 lat więzienia.
 

Komentarze (1)

Czyli zgoda buduje, niezgoda rujnuje....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.