Z brązowymi medalami powrócili zawodnicy Klubu OYAMA z rozegranych w Leżajsku IV Mistrzostwach Europy WKB Kyokushin Karate.

W zawodach udział wzięło około 600 zawodników z kilkunastu krajów i kilku organizacji kontaktowego Karate. Jeleniogórski Klub OYAMA reprezentowała trójka zawodników, dwie juniorki i senior. -Na ostatnim w tym roku kalendarzowym turnieju, pomimo dużej ilości odbytych wcześniej startów, nasi reprezentanci nie zawiedli zdobywając 2 brązowe medale w tych trudnych i mocno obsadzonych zawodach – informuje Rafał Majda z Klubu OYAMA.

Natalia Grześ i Agata Leonarska po trzech bardzo dobrych walkach zdobyli brązowe medale ME w swoich kategoriach, natomiast senior Dawid Gościniak (kat. lekka -70kg) po bardzo dobrej i twardej walce uległ w eliminacjach decyzją sędziów zawodnikowi z Ukrainy, który finalnie został zwycięzcą całej kategorii.

Przed zawodnikami JK OYAMA etap przejściowy w treningach mający na celu regenerację i skupienie się na pracy nad techniką i taktyką walki…aby wczesną wiosną powrócić do cyklicznych startów.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.