To zawody dla wyluzowanych fanów motoryzacji. Organizator, PHU U KONESERA Grzegorz Kuźma, zapowiada nową formułę zabawy.

„Cześć witamy wszystkich wrakowiczów po długiej przerwie Czas epidemii, kwarantanny a potem deszczowej i zimnej wiosny dał nam dużo czasu na przemyślenia i stworzenia dla was nowego cyklu wrakowej imprezy.

DLW, pewnie wielu z z was pomyślało w pierwszej chwili przecież to wyróżnik tablic rejestracyjnych powiatu lwóweckiego, nic bardziej mylnego. To skrót nowego cyklu wrakowych imprez. Dolnośląska Liga Wraków. Sześć cyklów eliminacji 3 kategorie PRO, CYWIL oraz JUNIOR. Przewidziano nagrody pieniężne w kategorii PRO w każdej z eliminacji. Za 1 miejsce 500 zł, 2miejsce 300zł oraz za 3 miejsce 200zł. Z każdej eliminacji każda załoga zbiera punkty w klasyfikacji generalnej z której wyłonimy mistrza Dolnego Śląska.”

Organizatorzy zapewniają profesjonalny elektroniczny pomiar czasu. Podano terminarz trzech pierwszych rund. Runda I DLW odbędzie się już w sobotę 05 czerwca 2021r. To znany z wcześniejszych edycji wraków OS Łomnica teren naprzeciwko stacji BP (dawny sombin).

Runda II DLW odbędzie się 10 lipca 2021 w malowniczej wiosce Dobków (gmina Świerzawa) Runda III DLW zaplanowana jet 21 sierpnia na ściernisku w Strzyżowcu (gmina Wleń)

Dodatkowe informacje można znaleźć na facebookowej stronie Koneser wraki. Tel. 787009777.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.