To zawody dla wyluzowanych fanów motoryzacji. Organizator, PHU U KONESERA Grzegorz Kuźma, zapowiada nową formułę zabawy.

„Cześć witamy wszystkich wrakowiczów po długiej przerwie Czas epidemii, kwarantanny a potem deszczowej i zimnej wiosny dał nam dużo czasu na przemyślenia i stworzenia dla was nowego cyklu wrakowej imprezy.

DLW, pewnie wielu z z was pomyślało w pierwszej chwili przecież to wyróżnik tablic rejestracyjnych powiatu lwóweckiego, nic bardziej mylnego. To skrót nowego cyklu wrakowych imprez. Dolnośląska Liga Wraków. Sześć cyklów eliminacji 3 kategorie PRO, CYWIL oraz JUNIOR. Przewidziano nagrody pieniężne w kategorii PRO w każdej z eliminacji. Za 1 miejsce 500 zł, 2miejsce 300zł oraz za 3 miejsce 200zł. Z każdej eliminacji każda załoga zbiera punkty w klasyfikacji generalnej z której wyłonimy mistrza Dolnego Śląska.”

Organizatorzy zapewniają profesjonalny elektroniczny pomiar czasu. Podano terminarz trzech pierwszych rund. Runda I DLW odbędzie się już w sobotę 05 czerwca 2021r. To znany z wcześniejszych edycji wraków OS Łomnica teren naprzeciwko stacji BP (dawny sombin).

Runda II DLW odbędzie się 10 lipca 2021 w malowniczej wiosce Dobków (gmina Świerzawa) Runda III DLW zaplanowana jet 21 sierpnia na ściernisku w Strzyżowcu (gmina Wleń)

Dodatkowe informacje można znaleźć na facebookowej stronie Koneser wraki. Tel. 787009777.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.